باکس ماینینگ ۶ عددی سری KA در حال آماده سازی و گرفتن تایید نهایی برای ارسال به شهر کرمان که همانطور که در فیلم زیر مشخص است امکان تغییر و سفارشی سازی یک از هزاران قابلیت های این باکس ها است .

 
باکس ماینینگ ۱۲ عددی سری KA از ماینرهای S11 برای دوست عزیزی در اسلامشهر ارسال شده است و در مرحله چینش ماینرها و تست ادوات برقی است .همانطور که در تصویر مشخص است دمای محیط ۲۶ درجه و دمای تنظیم شده روی ترمومتر ۳۳ درجه است که به محض رسیدن دمای محیط به ۳۳ درجه در ترمومتر ( که البته قابل تنظیم است ) جریان برق اصلی قطع می شود و از آسیب دیدن ماینرها جلوگیری میشود .

 

 
باکس ماینینگ ۱۲ عددی سری KA برای ۱۲ ماینر کمپانی بیت مین T9+ برای دوست عزیزی در شهر امیدیه اهواز ارسال شده است .این دوست خوش ذوق اتاقکی ۳*۴ را در اطراف ماینر باکس را با فوم ( که توسط خودمان همراه باکس ارسال شد ) را کاملا سایلنت کرده است . تنها مشکل این فارم این بود که زاویه کولر سلولزی که در تصویر مشخص است با باکس زاویه ۹۰ درجه ندارد که پس از ارسال فیلم از این دوست عزیز و تذکر ما این مشکل نیز حل شد و اکنون حدود ۸ ماه است که بدون کوچکترین مشکل و آسیب به ماینرها در حال فعالیت است .

از نظر ما این مینی فارم کاملا استاندارد است .

 

 
سایلنت باکس ۱۵ عددی سری MA که همانطور که از فیلم پیداست تا حدود ۹۰ درصد اکوستیک گردیده است و برای زمستان طراحی گردیده است ( مدل تابستانه دارای پد سلولزی در بغل در ورودی باکس است . وجود دوربین نظارتی و امکان تعریف دزدگیر روی آن در ساعات مشخص از دیگر امکانات این باکس است . همچنین وجود هواکش سانتریفیوژی از دیگر دلایل سایلنت گردیدن این سری از باکس ها است .

 

 

 
باکس سایلنت ۸ عددی سری MA در حال تست و آماده سازی در مراحل پایانی برای ۸ ماینر A1 Love Core  است . از امکانات دیگر این باکس ها تطابق با تمامی ماینرهای وارد شده و تمامی مناطق ایران زمین است .این باکس برای شهر رشت و نوع زمستانه ساخته شده است و بنا به درخواست مشتری بعد از حدود یک ماه از فرستادن باکس ملزومات مدل تابستانه نیز ارسال گردید .سایلنت حدود ۹۰ درصدی بخوبی در فیلم مشهود است .