درباره ما

با درود ؛

شرکت فن آوری اطلاعات و تجارت الکترونیک هومان شرق به شماره ثبت ۲۴۵۵۳۳ در سال ۱۳۸۶ به همت مهندس محمد بنی مصطفایی و همراهی گروهی از دانش آموختگان دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب تاسیس شد و حدود ۱۰ سال در حوزه تجارت الکترونیک و علوم مرتبط به آن فعال بود .سپس در سال ۱۳۹۵ با اندکی تغییر در کادر مدیریتی به حوزه کریپتو کارنسی ورود نمود و ابتدا در محل شرکت در خیابان مرزداران تهران و کانال تلگرامی خود به نام کانال استخراج بیت کوین به آموزش افراد مستعد در این زمینه پرداخت .


پس از گسترش و عمومی شدن استخراج رمزارزها این شرکت در سال ۱۳۹۷ اقدام به راه اندازی اولین فارم در شهرستان پاکدشت نمود و آنرا وسعت داد و بلافاصله به نیاز افرادی که در این زمینه فعالیت میکنند به محصولی که تمامی نیاز راه اندازی فارم های کوچک تا متوسط را در مجموعه ای کامل با قیمت مناسب حل کند مواجه شد .

پس از تلاش ناکام برای ورود ماینرباکس ها با قیمت مناسب به دلیل تحریم ها تصمیم گرفت با توان مهندسان داخلی اقدام به بومی سازی باکس های کمپانی معظم بیت مین نماید که حاصل این فعالیت رونمایی از باکس های ماینینگ سری KA در اردیبهشت ۱۳۹۸ بود .

با توجه به شرایط خاص ایران و احساس نیاز به تغییر در سری باکس های سری KA ،بخش تحقیق و توسعه شرکت شروع به ساخت محصولی کاملا ایرانی نمود و پس از بارها تغییر و بازنگری و آزمایش که حدود یک سال زمان برد ، در آذرماه ۱۳۹۸ اقدام به معرفی سایلنت باکس های سری MA نمود که از آن تاریخ به بعد این دو سری باکس در سایت ، کارگاه و نمایشگاه شرکت برای بازدید و خرید موجود است .


از جمله دیگر فعالیت های این شرکت در حال حاضر معرفی مکان مناسب برای فارم در شهرستان پاکدشت ، آموزش های رایگان کسب درآمد در حوزه ارزهای دیجیتال بدون سرمایه گذاری در کانال تلگرام ، فروش کارت هدیه بیت کوین ، هتلینگ ماینر ، آموزش و راه اندازی دستگاههای استخراج بیت کوین و مفاهیم وابسته به آن ، خرید و فروش ارزهای دیجیتال و … اشاره کرد .

دوستان ، همراهان و مشتریان عزیز ؛ همگی این فعالیت ها به امید افزایش آگاهی در زمینه تجارت الکترونیک و ارزهای دیجیتال به عنوان یک صنعت پول ساز و نوظهور و صد البته کسب درآمد و ورود سرمایه به ایران زمین و رشد و بالندگی و افزایش روزی این مردم خوب و نجیب  است . باشد تا موثر افتد …

شاد و پولدار و موفق باشید !