مکان مناسب جهت راه اندازی فارم

با سلام ؛

دوستان عزیزی که برای تهیه محل مناسب ( سوله ، کارگاه یا انبار ) و راه اندازی فارم خود نیاز به کمک دارند میتوانند با پر کردن فرم زیر یا فرستادن پیام در اپ واتس آپ به شماره ۰۹۳۶۸۸۲۲۱۴۵  از فایل های موجود در سطح شهرستان پاکدشت که بصورت روزانه معرفی می گردد ، آگاه شوند .

پس لطفا ابتدا مطالب زیر را به دقت مطالعه کرده و در صورتی با شرایط ذکر شده موافق بودید ، فرم زیر را کامل پر نمایید یا در واتس آپ پیام دهید :

۱ – معرفی مکان مناسب جهت فارم تنها شامل کسانی که از ما باکس ماینینگ خریداری کنند میشود .

۲ – پیداکردن مکان مناسب جهت فارم کار بسیار دشوار و وقت گیری است و از بین ده سوله که بازدید میشود حداکثر یک سوله با شرایط سخت گیرانه ما برای راه اندازی فارم مطابقت دارد بنابراین هزینه ای بین ۲ تا ۶ میلیون تومان برای شما در بر دارد .

۳ – از آن جهت که کارگاه و آشنایی محلی ما در پاکدشت است ، معرفی مکان تنها محدود به شهرستان پاکدشت است .

۴ – الویت با کسانی است که زودتر فرم زیر را پر نمایند یا در واتس آپ پیام بفرستند .

۵ – پر کردن فرم زیر هیچ گونه الزامی و اجباری برای شرکت تجارت الکترونیک هومان شرق در تهیه مکان مناسب بوجود نمی آورد .

۶ – با توجه به قانون نانوشته که حاصل تجربیات موفق و ناموفق ما در طول یک سال گذشته بوده است ، فارم با شدت جریان بیشتر از ۲۰۰ آمپر ( حدود ۲۴ ماینر ۷ آمپری ) ارزش پیگرد قانونی پیدا میکند و با توجه به شرایط محیطی شهرستان پاکدشت ، ماکزیمم جریان برق سوله های معرفی شده توسط ما ،  ۲۰۰ آمپر ( ۷۰ آمپر سه فاز ) است .

۷ – در صورت نیاز به مکانهای با برق بیشتر که تعداد آن انگشت شمار است ( نیاز به ترانس اختصاصی یا شرایط خاص دیگر) لطفا در واتس آپ اطلاع دهید .

۸ – لطفا در فرم زیر یا از طریق فرستادن پیام در واتس آپ حتما نام خانوادگی ، تعداد و نوع ماینرها ، مقدار آمپر جریان برق مورد نیاز ، شماره تلفن همراه دارای واتس آپ فعال یا ایمیل معتبر را قید نموده و درصورت نیاز به توضیح خاص آنرا جداگانه ذکر نمایید .

۹ – در صورت نیاز به محل مناسب جهت فارم به صورت خیلی سریع یا معرفی مکان مناسب به ما جهت اجاره دادن یا تمایل به مشارکت درشغلی درآمدزا لطفا با شماره تلفن ۰۹۳۶۸۸۲۲۱۴۵ تماس حاصل فرمایید .

۱۰ –   روال کار برای اجاره مکان مناسب جهت فارم بدین صورت است که پس از فرستادن پیام در واتس آپ و قرارگیری در نوبت معرفی ، روزانه برای شما فایلهای اجاره ارسال میشود و در صورتی که یکی از آنها با خواسته شما مطابق بود شما اطلاع میدهید و از طرف ما قرار بازدید از سوله هماهنگ میشود و در صورت پسندیدن شما ابتدا قرارداد اجاره در مشاور املاک نوشته شده و سپس برای خرید باکس ماینینگ بیعانه دریافت میشود .

 

دوستان با توجه به روش سخت گیرانه ما و دشواری پیدا کردن محل مناسب جهت اجاره ، پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم .Name *

Email *

Telephone *

Comment *